Gezi Parkı ve Onur Haftası

uzun zaman oldu yazmıyorum, aslında yazacak öyle çok şey var ki.. üzerimdeki pası biraz atmam lazım....

Gezi Parkı'nda yaşadıklarımı unutamayacağım herhalde.. ben buddhist bir insanım, geçen yıl durakta beklerken görmeden ezdiğim karıncayı bile hatırlayan bir kişiliğim var.. belki de  bu yüzden bana yöneltilen şiddeti de şu anda unutabilecek bir yapım yok. bu gösteriler boyunca elime ne taş aldım, ne sopa. ahh ama çöp topladım, revirler arası malzeme taşıdım, gezici doktorlarla rahatsızlanmış insan aradım, bol bol slogan attım, parka taşıyabildiğim kadar su ve yiyecek götürdüm. çünkü inandığım bir şey vardı.. Mecidiyeköy'de polis başımızın üzerinden ses bombaları atarken, Akparti binasını taşlayanları durduranlardan biri de bendim..

ve bu ülkenin başbakanı hala camide içki içtiler diyor. bir de orada grup seks yapmışız, parkta da yapmışız.. ee başka nerede yapmışız? bu kadar akıllarını seksle bozdularsa, onlar da yapsınlar derim. dinle ilgili bu kadar çok şey yazmayı sevmiyorum ama, kusura bakmayın semavi din kitaplarını enazından birkaç kez okudum baştan sona.. yalan söylemek, iftira atmak ve yaptıkları birçok olayda pek iyi fikirlere sahip değiller.


yarın Trans Onur yürüyüşüne katılacağız arkadaşlarla.. umarım aranızdan birkaç kişi de orada olur. bir hafta sonraki yürüyüşe de mutlaka gelin.

unutmayın! sen yoksan bir eksiğiz!!

Gezi Parkındaki LGBT blok arkadaşlarım, hepinize çok teşekkür ederim. açık olmadığım kuzenim bile "ibne" lafından gey lafına dönmüşse... o homofobisini ve transfobisini gözle görülür bir şekilde değiştirmişse.. benim  değiştirme çabalarıma eklenen sizin duruşunuz sayesindedir.

Yorumlar

Gay Panda dedi ki…
kuzenini takdir ettim ;) emeği geçen herkese teşekkür ederim burdan hem gezi hem de lgbt çadırı için.
Kaan Arer dedi ki…
Başbakan AKP binasına taş atanları engellemeye çalışan seni görmedi ama bizi tarih gördü. Bir çapulcu devrimi yazdık.

Partide Görüşmek üzere kuzum..
ımtırak ımsı dedi ki…
içimin bir yarısı kır iki gün işi git katıl şu yürüyüşe diyor da bakalım hangi taraf kazanacak
Kaan Arer dedi ki…
ımtırakçığım olmuyor ama.. yaz yaz ne işi canım şimdi ;) ayrıca sen ki film izlemek için bile izin almış adamsın yani :D gel tabii

Bu blogdaki popüler yayınlar