Havalar ısındıkça anlıyorum ki; ben kış insanıyım... uzun süredir bloga yazmıyorum. biraz değişiklik olsun istiyorum hayatımda...


arada bir girip blogları okuyorum. :) twitter'a bakmak daha kolay geliyor telefondan. kısaca her şey yolunda gibi. umarım girdiğim yerde stajımı 2 aya uzatabilirim. başlayınca konuşacağım benden sorumlu olan mühendis ile.. 


erkek arkadaşımı özledim bu ara. malum final döneminde pek vakit bulamıyoruz. cuma günü çalışmadan dönünce 15 dakika sızmışım. hızlı bir duştan sonra soluğu sokakta aldım ama bildiğiniz gök kafama doğru yarıldı bence. o kadar ıslandım ki, geri dönmek zorunda kaldım. tek boş gecem vardı geçen hafta o da böyle rezil oldu. yine de giderdim de, çantamda dizüstü bilgisayarım falan ıslanacak diye korktum şemsiyem kırılınca. o yüzden görüşemedik veletle, planımız direk sarılıp uyumaktı.. eve dönünce sabah 4'e kadar çalıştım ben de.


projeler güzel gidiyor, kişisel projem içinde çalışma arkadaşı buldum kendime. :) canlı benzeşimli robotlara bir merakım var ki sormayın. 


bir akrabamız bizim okulda profesörmüş.. hatta dersini alabiliyordum bu dönem. ama yüz yüze pek görüşmedik. projemle ilgili soru sormaya gideceğim yanına. uygulamalı matematik onun alanı çünkü.. çok zekice bulduğum çalışmalarda ismi geçiyor. bakalım biraz gözüne girersem hemen kendimi tanıtıyım diyorum. çünkü kendisinden referans isteyeceğim 1 sene sonra, ama bu konuya profesyonelce yaklaşmasını dilerim.. :)


bir de sevgili Operadakikazulet benle röportaj yapmak istemişti.. buradan ulaşabilirsiniz.. :)


Akira Yamaoka'nın çalışmalarını feci beğeniyorum çocukluğumdan beri.. en son bu parça sardı feci halde:


http://youtu.be/msDUppWz0wU

Yorumlar

operadakikazulet dedi ki…
Yazının altına bir de senle yaptığımız ropörtajın linkini koyar mısın bi zahmet. Daha geniş kitlelere ulaşmalıyız. Yalnız ve mutsuz gey kardeşlerimizi güldürmeliyiz.
operadakiidealistpuşt:P
PS:resim de sana benziyor/sanırım sen yaptın
Haplo dedi ki…
linki ekledim. :)) hem okuduklarımda çıkıyor, hem beni takip eden seni de takip ediyordur mantığıyla eklememiştim. :)

evet ben çizmiştim. :) herkes aynı şeyi söylüyor, bana benziyormuş. sanırım piercinglerden :p

Bu blogdaki popüler yayınlar