13 Nisan 2014 Pazar

merhaba sevgili bloggerlar,

şu sıra gerçekten istediğim şeyleri yapmanın keyfini yaşıyorum, dersler haricinde çok sevdiğim iki hoca ile birlikte çalışıyorum ve çalıştığımız proje doğrultusunda ikisi ile çalışmalarımızı birleştirdim.

aldığım bir derste dönem sonu vereceğimiz 3 kişilik projede dersi bırakmayan tek kişi olarak tümden yalnız kaldım.. sinir olduğum konu bunu dönem sonuna geldiğimizde söylemeleri.. ve arkadaşın kendi konusunda ısrar etmesi dolayısı ile hiç anlamadığım bir konuda 4 hafta içinde 3 kişilik projeyi bitirmem gerekiyor.. blogger buluşmasına gelemezsem tüm iş yüküm arasında başıma bir de bunun gelmiş olması olacak... ama gelebilmek için elimden geleni yapacağım.

spor konusunda da partnerimle aramızda tatlı bir rekabet var.. her türlü kazanmış oluyoruz tabi. :) son sefer seviştiğimizde kasları daha bir şiştiği için farklı bir kişi ile sevişiyormuşum gibi gelmedi değil.. :) yoğunluktan spora da devam edemedim bu ara.. yeni programımı da kendisi yapacak bu hafta. gym programını sevgilisi yapan biri olarak şanlı mı hissetmeliyim ne? ;)

heh bir de telefona growlr yükledim, kanada'dan insanlarla konuşuyorum ara ara :) eğlenceli oluyor.. belki gitmeden bir iki arkadaş edinirim.

bir de Stonewall ile ilgili olan belgeselleri izledim.. ve filmi de bir harikaydı.. izlemenizi tavsiye ederim mutlaka! Onur haftasında neyi andığımızı anlamanız açısından.. ancak ingilizce bilmeyen arkadaşlar için müsait olduğum bir zaman altyazısını çevirmek istiyorum. tabi nasıl altyazı hazırlandığını öğrenmem gerek.. ama mutlaka yapacağım.

bir de en son şöyle bir şey karaladım..